TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelli Olmak Hiçbirşey Yapmamak Değildir Temalı Sergi ve Kermes Açılışı Gerçekleştirildi

Tokat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezince hazırlanan  ‘Engelli Olmak Hiçbirşey Yapmamak Değildir’ temalı sergi ve kermes açılışı Karşıyaka Şehitler Parkı´nda gerçekleştirildi.
Engelli Olmak Hiçbirşey Yapmamak Değildir Temalı  Sergi ve Kermes Açılışı Gerçekleştirildi

          Tokat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezince hazırlanan  ‘Engelli Olmak Hiçbirşey Yapmamak Değildir’ temalı sergi ve kermes açılışı Karşıyaka Şehitler Parkı´nda gerçekleştirildi.

            Sergiye Valimiz Sayın Cevdet CAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz  Levent YAZICI, okul idarecileri, öğretmenler ve davetliler katıldılar.

            Valimiz Sayın Cevdet CAN, güzel bir dayanışma örneği sergilendiğini ifade ederek, "Bir konuda iş birliği ile bir aile olunursa güzel işler ortaya çıkar. Bu kadar annenin ilk defa bir organizasyonda severek ve isteyerek düğün evi hazırlar gibi çocuklarına destek olmak için bir araya geldiklerini gördüm. Bu anneler en fedakar anneler, kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ise  "Yapılan bu faaliyet hem okulumuzun tanıtımına hem de özel gereksinimli çocuklarımızın neler yapabileceğinin güzel bir göstergesi. Onlar bizim en değerli varlıklarımız. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman yavrularımızın yanındayız. Velilerimizin de burada gayretli ve fedakarca çalışmaları okul veli bütünleşmesinin güzel bir örneğini teşkil ediyor. Ellerine, emeklerine sağlık.  Veliler de katılımlarından dolayı Valimiz Sayın Cevdet CAN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ya teşekkür ettiler.

            Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Eğitim Merkezi Müdürü Tuncay ARSLAN ise sergi ve kermes faaliyetinde annelerin bir araya geldiğine dikkat çekerek, "Burada büyük birliktelik aile içerisinde emek veriyorlar" diye konuştu.

 

 25-05-201725-05-201725-05-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.