TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih İlkokulu Yılsonu Şenliği Düzenlendi

Fatih  İlkokulu  Yılsonu Şenliği Düzenlendi

Fatih İlkokulu Geleneksel 3. yılsonu şenliği  gerçekleştirildi. Şenliğe okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldılar.

Yıl sonu şenliği hakkında bir açıklama yapan  Okul Müdürü Ekrem ALKAN "İstedik ki eğitim-öğretim yılı boyunca dersleri ile bütünleşen öğrenci ve öğretmenlerimizi yılsonu etkinlik programımızla hem dinlendirelim ve eğlendirelim, hem de yaptıkları faaliyetlerle ödüllendirelim. Okul idaresi, öğretmen, öğrenci, personel, okul aile birliği ve velilerimizin de içerisinde bulunduğu bir etkinlik yaparak Fatih İlkokulu´nun kurum kültürü ve aile bilinci oluşmasına katkıda bulunalım. Etkinliğimizde okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğümüzün onayı, Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile okulumuz öğrencilerine açılan halk oyunları kursu ile gösterilerini izlediğimiz halk oyunları ekibimiz bizleri gururlandırmaktadır. Eğitim Öğretim yılı içerisinde okulumuzda 3-6 Yaş ve 7-12 yaş aile eğitim kursları, Biçki-Nakış kursları, satranç, voleybol, futbol ve Kur’an-ı Kerim kursları ile okulumuz hem öğrencilere hem de velilere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz" dedi. 

                                                                 

23-05-201723-05-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.