TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Etkileşimli Tahta Muayene Kabul Komisyonları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Fatih Projesi Etkileşimli Tahta Muayene Kabul Komisyonları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Fatih Projesi Etkileşimli Tahta Muayene Kabul Komisyonları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

 Eğitimde FATİH Projesi kapsamında ilimizde yüklenici firma yetkili servisleri tarafından 62 okula 1158 adet Etkileşimli Tahta kurulum çalışmaları devam etmektedir. Bu çerçevede kurulumu tamamlanan okullarımızda muayene kabul işlemleri yapılacaktır. Muayene kabul işlemlerini yapmak üzere okul bazlı muayene kabul komisyonları oluşturulmuştur. Muayene kabul işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlamak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz FATİH Projesi ekibi tarafından 19 Mart 2015 Perşembe günü saat 13.30´da Tokat Rehberlik ve Araştırma Merkezi toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya Bilgi İşlem Birimi Şube Müdürü Fahri NAYMAN, Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Mürsel TAŞÇI, İlimiz FATİH Projesi eğitmenleri, yüklenici firma yetkili servis temsilcisi ve ilimiz merkez ve ilçelerinde oluşturulan okul bazlı muayene kabul komisyon başkanları ve her komisyondan birer üye katılmışlardır.

Toplantı Şube Müdürü Fahri NAYMAN´ın açılış konuşması ve FATİH Projesi hakkındaki bilgilendirmesi, BT İl Koordinatörü Mürsel TAŞÇI´nın Etkileşimli Tahta Muayene Kabul Sistemi ve sistem üzerinden yapılacak muayene kabul işlemleri hakkındaki bilgilendirmesi, muayene kabul aşamasında karşılaşılabilecek olumlu ve olumsuz örneklerle ilgili sunumu ve FATİH Projesi eğitmeni İbrahim ÖZKAL tarafından ilimizde uygulamaya başladığımız Tokat Eğitimde Netleştirme Projesi hakkındaki sunum ile devam etti.

Toplantı soru-cevap bölümünün ardından tamamlandı.

Et Muayene KabulEt Muayene KabulEt Muayene KabulEt Muayene Kabul
Et Muayene Kabul

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.