TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazilerimiz Öğrencilerimizle Buluşuyor

Gazilerimiz Öğrencilerimizle Buluşuyor

Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan Tek Yürek Projesi kapsamında, Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisemizde, "Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Tokat Şubesi" yetkilerinin katılımı ile söyleşi yapıldı. Etkinlikte dernek başkanı İbrahim GÜLEÇ , Başkan Yardımcısı Abdullah ÖZBÜBER, dernek üyesi öğretmenimiz Ahmet DURMAZ öğrencilere hitap ederek Şehirlik ve Gazilik kavramı üzerinde konuştular ve kendi gazi olma öykülerini öğrencilerimizle paylaştılar. Yine dernek üyesi ve 1995 yılında Hakkari Çukurca´da şehadete eren Abdullah ÖZER´in babası olan Abdi ÖZER´de öğrencilerle duygularını paylaştı.

            Vatanımızın selameti ve esenliği için canlarını ve kanlarını feda eden aziz şehitlerimizin yakınları ve kıymetli gazilerimize, vakitlerini ayırıp öğrencilerimizle bu söyleşileri gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyoruz. Projemizin ana amacı olan milli manevi değerlerine bağlı, tarih ve kimlik bilinci yüksek, nesiller yetiştirmek idealimize ulaşma noktasında çok önemli bir yere sahip olan bu  söyleşilerimiz her hafta farklı bir lisemizde uygulanmaya devam edecek.

 

11-12-201711-12-201711-12-2017

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.