TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gaziosmanpaşa Lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi Açıldı

Gaziosmanpaşa Lisesi TÜBİTAK 4006  Bilim Fuarı Sergisi Açıldı

            TÜBİTAK 4006  Bilim Fuarı Gaziosmanpaşa Lisesinde düzenlenen törenle açıldı.

            Törene  Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ERARSLAN, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Vahdettin OĞUZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman SARGUT, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fikri DEMİR, Merkeze bağlı okul idarecileri ile kurum müdürleri, GOPMED (Mezunlar Derneği) Başkanı Av. Melih YARDIMCI, Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet ODACIOĞLU ve davetliler katıldılar.

            TÜBİTAK 4006  Bilim Fuarı Sergi açılışı öncesinde okul öğrencileri tarafından hazırlanan Kafkas dansı misafirlerin izlemine sunuldu.

 

            Sergi açılışında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Eyüp ARTVİNLİ yapmış olduğu konuşmada ‘TÜBİTAK 4006  Bilim Fuarına gösterilen ilgi ve alakadan ötürü çok memnun olduğunu belirtti ve sergiye katılım sağlayan tüm öğrencilere iyi dilek ve temennilerini ileterek konuşmasını bitirdi.  Müteakiben sergiye açılan TÜBİTAK Bilim fuarı gezilerek etkinlik sona erdirildi.

 

10-05-201710-05-201710-05-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.