TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GELECEĞİN ÖĞRETMENİNİ YETİŞTİRMEK: İHTİYAÇ ANALİZİ ÇALIŞTAYI

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliği ile Geleceğin Öğretmenini Yetiştirmek: İhtiyaç Analizi Çalıştayı düzenlendi.
GELECEĞİN ÖĞRETMENİNİ YETİŞTİRMEK: İHTİYAÇ ANALİZİ ÇALIŞTAYI

Çalıştaya TOGÜ Rektörü Sn. Prof. Dr. Bünyamin Şahin, TOGÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Eren Yürüdür, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sn. Abdullah Gürbüz, Sn. Abdullah Taştan, Maarif Müfettişleri Başkanı Sn. Halis Nural ve Şube Müdürümüz Sn. Kutbeddin Kaya katıldı.

Çalıştay öncesi TOGÜ'de Şükriye Nihal Ağaoğlu adına yaptırılmış olan çok amaçlı salon açılışı gerçekleştirildi. Açılışa TOGÜ Rektörü Sn. Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sn. Abdullah Gürbüz ve Şube Müdürümüz Sn. Kutbeddin Kaya katıldı.

Açılışın ardından TOGÜ Rektörü Sn. Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Şükriye Nihal Ağaoğlu Çok Amaçlı Salonun yapımına destek veren hayırsever Ağaoğlu Ailesine plaket takdim etti.

Dr. Öğr. Üyesi Özge Maviş Sevim'in hazırladığı sunumun izlenmesiyle başlayan çalıştayda eğitim fakültelerinin niteliğinin artırılması öğretmen yetiştirmeye yönelik programların düzenlenmesi, hizmet öncesi eğitimde öğretmen yetiştirme süreci, öğretmen istihdamı, adaylık ve yetiştirme süreçleri, kariyer gelişimi hizmet içi eğitim programlarının planlanması ve sürekli mesleki gelişim eğitim fakültesi-milli eğitim bakanlığı işbirliğinin sağlanması konuları ele alındı.

19-10-202119-10-202119-10-202119-10-2021

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.