TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gözbebeğimiz YBO” lar

Gözbebeğimiz YBO” lar

“Gözbebeğimiz YBO” lar projesi kapsamında 5-6 ve 7 Mayıs tarihleri arasında bir dizi sosyal ve sportif faaliyetler ilçelerimizde gerçekleşti. 5 Mayıs 2015 Salı günü Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve  Karayaka Başaralar YBO ev sahipliğinde tüm YBO kız voleybol takımları bir araya geldi. Yapılan turnuvalarda çekişmeli ve zevkli müsabakalar ortaya kondu. YBO takımlarımız kupalarını ve katılım belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir ASLAN’ ın da katıldığı törende aldılar.

6 Mayıs 2015 Çarşamba günü Artova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Artova YBO  ev sahipliğinde YBO futbol takımlarımızın müsabakaları gerçekleşti. Takımlar kupalarını ve katılım belgelerini  Artova Kaymakamı Haluk KOÇ , Belediye Başkanı Lütvü YALÇIN ve İlçe protokolünün katıldığı törende aldılar.

7 Mayıs 2015 Perşembe günü Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilyurt YBO’ nun misafiri olan satranç takımları müsabakalarını gerçekleştirdi. Kapanış İlçe Kaymakamı İsmail TOPRAK ve İlçe protokolünün katılımıyla gerçekleşti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak planlanan ve İlçelerimiz tarafından desteklenen proje faaliyetleri öğrencilerimizin sosyal, sportif, kültürel faaliyetlerde ve bölgesel eğitim çalışmalarında işbirliği ortamı içerisinde öğrencilerimizin kaynaşmasına, sosyalleşmelerine katkıda bulunarak, özgüven duygularının yerleşmesini sağlamak amacıyla gerçekleşmiş ve ilerleyen süreçte devam edecektir.

 

yboyboyboyboyboybo

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.