TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Gözbebeğimiz YBO’lar”

  Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu  ‘’Gözbebeğimiz YBO’lar’’ ve ‘’YBO’da Bir Gün’’ projesi kapsamında 25 Aralık 2014 Perşembe günü Niksar Kaya İsmet Özden ve Niksar Aysel Nadide Başar Yatılı Bölge Ortaokullarında İl Müdürümüz Levent YAZICI’ nında katıldığı tam gün bir dizi etkinlikler düzenlendi.  
“Gözbebeğimiz YBO’lar”

         Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu  ‘’Gözbebeğimiz YBO’lar’’ ve ‘’YBO’da Bir Gün’’ projesi kapsamında 25 Aralık 2014 Perşembe günü Niksar Kaya İsmet Özden ve Niksar Aysel Nadide Başar Yatılı Bölge Ortaokullarında İl Müdürümüz Levent YAZICI’nın da katıldığı tam gün bir dizi etkinlikler düzenlendi.

          Etkinliklere İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Milli Eğitim Şube Müdürleri Fahri NAYMAN, Fikri DEMİR, Murat AĞAR ve Osman SARGUT, Niksar İçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi ŞAVLI , Niksar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi, İl Müdürlüğü tarafından proje kapsamında görevlendirilen özel eğitim ve rehberlik öğretmenleri  tam kadro olarak katıldı.

         Etkinlikler çerçevesinde ilk önce Köklüce İlköğretim Okulu ziyaret edildi. Köklüce İlköğretim Okulu ve  YBO´larımızda öğretmen ve öğrencilerimizle  vakit geçiren sosyal ve kültürel  etkinliklere birebir katılan İl Milli Müdürümüz Levent YAZICI, il milli eğitim müdürlüğü yöneticileri ve proje ekibi öğrenci ve öğretmelerimizin sorunlarını dinleyerek  isteklerini, ihtiyaçlarını ve  beklentilerini yakından izleme imkanı bulmuştur.

           Köklüce İlköğretim Okulu Ziyaret edildikten sonra Niksar Kaya İsmet Özden Yatılı Bölge Okulu´nda başlayan programda, öğretmenlerimizle samimi bir ortamda sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz tek tek sınıfları ve pansiyon odalarını ziyaret ederek öğle yemeğinde öğrencilerimizle birlikte oldu. Öğrencilerimizin hazırlamış olduğu sergileri ve materyalleri gezen, ayrıca sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim  Müdürümüz sportif faaliyetlere eşlik ettikten sonra, ekibiyle beraber saat 16.00 da Niksar Kaya İsmet Özden Yatılı Bölge ortaokulumuza ulaştı.  Bu okulumuzda da öğretmen ve öğrencilerimizle samimi bir ortamda istişarelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerle beraber yemek yiyerek masa tenisi oynadı daha sonra teknoloji tasarım sergisi ve müzik eğlence programına katıldı.  Eğlence programı sonunda pansiyonda öğrenci ve öğretmenlerimize birlikte olan İl Müdürümüz Levent YAZICI İl Müdürlüğü olarak YBO´larımızı gözbebeği olarak gördüklerini destek ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyeceklerini belirtmiş, tüm öğrenci ve öğretmenlerle yatakhanelerde vedalaşarak öğrencilere hediyeler dağıtıp  gece  geç saatte proje ekibiyle birlikte  Niksar Kaya İsmet Özden Yatılı Bölge Ortaokulu´ndan ayrılmıştır.

YBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBOYBO

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.