TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gözova İlk/Ortaokulu´nda Çalışma Toplantısı

Gözova İlk/Ortaokulu´nda Çalışma Toplantısı

        09 Mayıs 2015 Salı günü saat 08:30’ da İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Şube Müdürleri Menderes KAYA ve Fahri NAYMAN ile birlikte Gözova İlk/Ortaokulu´nda idareci ve öğretmenler ile birlikte çalışma toplantısına katıldı.

         Okul Müdürü Abdullah DEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve yönetim ekibine öğretmenleri ve kurum çalışanları adına teşekkür ettiğini ifade ederek ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze kurumu adına memnuniyetlerini belirterek hoşgeldiniz dedi.

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Okul yönetim ekibi ve öğretmenlerimizi tek tek dinleyerek dersler, içerikleri, öğretmenlerimizin istek ve önerileri ayrıca sosyal ve sportif alanlar açısından yapılabilecek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

          Öğretmenlerimizin ikramlarıyla içten ve samimi bir ortamda geçen toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüzün öğretmen ve öğrencilerimize başarılı ve iyi bir dönem sonu,  dilekleri ile sona erdi.

 

gg

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.