TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gülbahar Hatun İlkokulu/Ortaokulu Ziyaret Edildi

Gülbahar Hatun İlkokulu/Ortaokulu Ziyaret Edildi

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI 13 Ocak 2015 Salı günü saat 08.00’de Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Vahdettin OĞUZ, Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN, Şube Müdürleri Fikri DEMİR ve Fahri NAYMAN ile birlikte Gülbahar Hatun İlkokulu/Ortaokulu´nda öğretmenler ile bir araya geldi.

        Tokat Gülbahar Hatun İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Aziz KILIÇ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ile birlikte okulumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yöneticilerine, öğretmenleri ve kurum çalışanları adına teşekkürlerini ifade ederek talep ve beklentilerini dile getirdi.

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI; Tokatımıza ve genelde bu ülkenin geleceğine yönelik en önemli yatırım olan insan yetiştirme alanında faaliyet gösteren bütün eğitim kurumlarımız bizim için önemlidir. Eğitim-Öğretim ve yönetim süreçlerine bütün çalışanlarımızın katkı sunmasını istiyorum. Öğretmenlerimiz ve okulumuzun yönetim ekibi her konuda bana ve arkadaşlarıma ulaşabilirler. Okulumuz ve çalışanlarımızın talep ve beklentilerini her zaman almaya ve çözüm üretmeye hazırız dedi.

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul yönetim ekibine ve öğretmenlerimize samimi ortamı oluşturmalarından ve güzel ikramlarından dolayı teşekkür etti. Toplantı, Müdürümüzün başarılı ve sağlıklı bir eğitim öğretim dönemi dilekleri ile sona erdi.

 

Gülbaharhatun ioGülbaharhatun ioGülbaharhatun ioGülbaharhatun ioGülbaharhatun ioGülbaharhatun ioGülbaharhatun io

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.