TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Yıl Sonu Sergisi

Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Yıl Sonu Sergisi

 

            Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğümüz Yıl Sonu Sergi açılışı 10 Haziran 2015 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Müftüsü Ahmet ERDEM, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep GÖKÇE, İl Kültür Turizm Müdürü Abdurrahman AKYÜZ, Marif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul kurum müdürleri, öğretmen ve usta öğreticiler, kursiyerler, öğrenciler ve ziyaretçilerin katılımı ile yapıldı.

            Yoğunluğu nedeni ile öğleden sonra sergimizi gezen Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU tüm eserleri dikkatle inceledi. Bu güzel, el emeği ürünleri yapanlara ve bir araya getirerek görsel bir şölen oluşturan İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüze teşekkürlerini ilettiler.

            Serginin ikinci gününde sergimize iştirak eden Vali Yardımcısı Mehmet Suphi KUSPECİ eserleri inceleyerek kurs öğretmenerinden hazırladıkları ürünler hakkında bilgi aldı serginin hayırlı olmasını temenni ederek, sergide emeği geçen herkese teşekkürlerini iletttiler.hhhhh

h

h

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.