TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVERİMİZDEN EĞİTİME DEV DESTEK

HAYIRSEVERİMİZDEN EĞİTİME DEV DESTEK

 

Hayırsever vatandaşlarımız tarafından eğitim harcamalarında kullanılmak üzere yapılan bağışın protokolü Vali Ozan Balcı ile hayırsever vatandaşlarımız arasında imzalandı.  

 

Valilik makamında gerçekleşen ve merhum Sami Erdanabaş’ın adını yaşatmak için kardeşleri tarafından yapılan bağışın imza protokol programında Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Taştan da hazır bulundu.

 

İmza öncesi konuşan Vali Ozan Balcı, “Hayırseverlerimiz, Z kütüphane yapımı, kitap projesi,  öğrencilerin bilişim ve kodlamaya hazırlanmaları, Spor Tokat projesi gibi çocuklarımızın zihinsel, fiziksel, bedensel ve akademik başarılarına katkı sağlamak amacıyla, Tokat İl Özel idaresine Milli Eğitim Müdürlüğünün harcamalarında kullanılmak üzerine bağışta bulundular.” dedi

 

Vali Dr. Ozan Balcı, hayırsever kardeşlerin tüm hayırseverlere örnek olmasını dileyerek, eğitime yaptıkları destekleri nedeniyle kendilerine yürekten teşekkür etti.

 

13-12-201813-12-2018

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.