TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hibe Almaya Hak Kazanan Avrupa Birliği Projeleri İçin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Hibe Almaya Hak Kazanan Avrupa Birliği Projeleri İçin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Tokat ili ve ilçelerindeki hibe almaya hak kazanan "Avrupa Birliği Projeleri" için tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

 

Bir otelde düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Abdullah Gürbüz, Şube Müdürümüz Murat Ağar, bakanlıktan gelen proje tanıtım ekibi, projeleri hibe almaya hak kazanan okul müdürleri ile proje sorumlusu öğretmenler katıldı.

 

Toplantıda Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Abdullah Gürbüz ve Şube Müdürümüz Murat Ağar birer konuşma yaparak, proje hakkında bilgi sundular. Bakanlıktan gelen proje tanıtım ekibi de katılımcıları proje hakkında bilgilendirerek, gelecek yıllarda neler yapılmasıyla ilgili konulardan bahsettiler.

 

Toplantıda daha sonra, projelerle ilgili sunum yapıldı. Hibelendirilen Proje sayısının 15 olduğu belirtilen açıklamalarda, bu projelere ayrılan bütçenin 430.811 Euro olduğu açıklandı.

 

Projelere başvuran kurumlar ve proje adları ise şöyle oldu:

06-09-2019

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.