TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyaç Sahibi 917 Öğrenciye Bot Yardımı

İhtiyaç Sahibi  917 Öğrenciye Bot Yardımı

 

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası kış aylarının gelmesi ile birlikte ilköğretim okulu öğrencilerine bot yardımı yaptı.

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası, Tokat Merkez ilçe ile birlikte Almus ve Reşadiye’de bulunan ilköğretim okullarıyla irtibata geçerek ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımı yaptı. Toplamda 30 okul ile irtibata geçen Tokat TSO, 971 çift bot ihtiyacının tespit edilmesiyle birlikte geçtiğimiz ay harekete geçti. TSO binasında yapılan ihale sonrasında temin edilen botlar,  Tokat İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ ´nin makamında düzenlenen temsili tören ile teslim edildi. Kız ve Erkek olmak üzere farklı dikim ve modellerdeki  917 çift bot, ihtiyaç sahibi öğrencilerin bedenlerine göre özel olarak temin edildi.

Tokat TSO Meclis Başkanı Dursun SANSAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selahattin GİDEN, Yönetim Kurulu Üyesi Tuğran ARI ve Genel Sekreter Sinan ARDİL ile birlikte törene katılan Oda Yönetim Kurulu Başkanı Dr Ali ÇELİK in yaptığı değerlendirmede; "Bu yardımları her yıl düzenli olarak yapıyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği önderliğinde tüm yurt genelinde Oda ve Borsalarımız hizmet sundukları bölgelerdeki ihtiyaç sahibi çocuklara giyim yardımı yapıyor. Geçen sene kaban yardımı yaptığımızdan bu yıl bot dağıtımı yapmaya karar verdik. Oluşturduğumuz bütçe üzerinden ihale açtık ve 917 adet ihtiyaç sahibi öğrencimiz için bot temini yaptık. Önümüzdeki yıllarda da bu faaliyetleri yapmaya devam edeceğiz. Başta TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU olmak üzere, bu yardımların ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılmasında emek harcayan tüm yönetici arkadaşlarıma ve personelimize teşekkür ediyorum" dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ, Oda yöneticilerine kış gelmeden önce yapılan anlamlı çalışmadan dolayı teşekkür etti.

 

07-11-201807-11-201807-11-201807-11-201807-11-2018

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.