TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

 

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Birimimiz İlimizdeki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi vermek, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğümüz tarafından açılan kurslarımızı tanıtmak, kurumlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini belirlemek, ortak hareket edebilme alanlarımızı geliştirmek üzere kurum ziyaretleri yapmaktadır.

 

         25 Haziran 2015 tarihinde saat 10:00’da İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü toplantı salonunda, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fikri DEMİR ve İl Afet ve Acil Durum Müdürü Turan UZUN başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı Fatih DUMAN ve 0-18 Yaş Aile Eğitimi Formatör Öğretmeni Nuriye TÜRKMEN ŞENDİL sunumlarını gerçekleştirdi. Yapılan bilgilendirme toplantısının ardından katılımcıların soruları yanıtlandı. Hayat Boyu Öğrenme konusunda, işbirliği içerisinde ortak çalışmalar yapılmasına karar verildi.

 

 

 

 

a

a

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.