TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon toplantısı Öğretmenevi ASO Selemen toplantı salonunda gerçekleştirildi.
İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve  İşbirliği Komisyon Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon toplantısı Öğretmenevi ASO Selemen toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ nın yanı sıra kurum /kuruluşlar temsilcileri ve ilçelerimizden Halk Eğitim Müdürleri ve Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu Şube Müdürleri katıldılar.

 

Toplantıda Halk Eğitimi planlama ve işbirliği komisyonlarından gelen görüş ve öneriler  göz önünde bulundurularak, önceki yıla ait çalışmalar değerlendirilmiştir. Bu kapsamda ; yapılan toplantıda 2017 yılında Hayat Boyu Öğrenme  Genel Müdürlüğüne bağlı İlimiz halk eğitimi merkezleri tarafından gerçekleştirilen yaygın eğitim faaliyetlerine ilişkin istatistikler, ilçelere göre açılan kurs ve kursiyer sayıları, tutuklu ve hükümlülere açılan kurslar, en fazla açılan kurs programı, engelli kursiyerlere yönelik açılan kurslar, işbirliği yapılan kurumlar, kurs dışı etkinlikler, İlimiz okur – yazar oranları, yabancı uyruklu öğrencilere yönelik  yapılan çalışmalar toplantıda görüşülmüştür.  

 

29-09-201729-09-201729-09-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.