TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu 2. Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu 2. Toplantısı Yapıldı

 İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu 2. toplantısı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
          Vali Yardımcısı Mehmet Suphi KÜSBECİ Başkanlığında, Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, Müdür Yardımcısı Abdullah GÜRBÜZ, Şube Müdürü Şinasi PERÇİN, Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Çalışma İş Kurumu İl Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Orman İşletme Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Eğitim Bir-Sen, Türk Eğitim Sen.  temsilcileri ile, Niksar Halk Eğitim Merkezi Müdürü, Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürü,  okul/kurum müdürlerinin katılımıyla 03.03.2016 tarihinde  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.   

 

  Toplantıda  2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemin  Değerlendirilmesi, gündemde yer alan konular ile 2015-2016 Eğitim  Öğretim Yılı Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitimi Planlama Çalışma Programının belirlenmesi görüşüldü.

 

03-03-201603-03-201603-03-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.