TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

  İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu 1. toplantısı 09 Ekim 2015 Cuma günü Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
          Toplantı, Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, GOP Üniversitesi Rektörlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Çalışma İş Kurumu İl Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü temsilcileri ile Milli Eğitim Müdürümüz  Levent YAZICI, Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Şinasi PERÇİN ve okul/kurum müdürlerinin katılımıyla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.   

 

  Toplantıda  2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının Değerlendirilmesi, 2015-2016 Eğitim  Öğretim Yılı Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitimi Planlama Çalışma Programının belirlenmesi,dilek ve temennilerin  görüşüldüğü toplantıda Hayat Boyu Öğrenme Faaliyetleri ve işbirliği alanları belirlendi.

 

hh

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.