TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim Kurumları Yönetmeliği 59. Maddesi 1. bendinde; İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu “İldeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği arttırmak amacıyla düzenlenen İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği toplantısı Valilik Kitaplık ve Dokümantasyon Toplantı Salonunda yapıldı.

 

            2015-2016 eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi, AB projeleri ve yerel projeler, 0-18 Yaş Aile Eğitimi kurs programı (Sıra Ailemde Projesi), bağımlılıkla mücadele eğitimlerinin yapılması, yeni işbirliği protokolleri, il istihdam ve mesleki eğitim kurulu kararları gereği açılması istenen kurslar, İlimizin hayat boyu öğrenme faaliyetleri planının oluşturulması gündem maddeleri ile düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, Gaziosmanpaşa Üniversitesi, İl Emniyet Müdürlüğü, 48. Piyade Alay Komutanlığı, Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Kültür Turizm İl Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Ticaret Sanayi Odası Başkanlığı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Maarif Müfettişleri Başkanlığı, Merkez Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü, Zile Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü, Eğitim- Bir Sen Şube Başkanlığı, Türk Eğitim Sen Şube Başkanlığı, Eğitim Sen Şube Başkanlığı, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi, Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mahperi Hatun MTAL, Yeşilırmak Tokat MTAL, Anadolu İmam Hatip Lisesi, İbn-i Sina MTAL, Evliya Çelebi MTAL ve Gaziosmanpaşa Ortaokulu  Müdürlüklerinin temsilcileri katıldı.

 

29-09-201629-09-201629-09-201629-09-201629-09-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.