TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

             İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu “İlimizdeki resmî, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü  Konferans Salonunda toplandı.

             İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI başkanlığında yapılan toplantıya, Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL,Şube Müdürü Şinasi PERÇİN,  Belediye Başkanlığı, Gaziosmanpaşa Üniversitesi, İl Emniyet Müdürlüğü, Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik  İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Orman İşletme Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Ticaret Sanayi Odası Başkanlığı, Esnaf ve  Sanatkarlar Odası Başkanlığı, , Merkez okul/ kurum müdürleri, müdür yardımcılarının  katılımı ile yapıldı. Toplantıda 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemde gerçekleştirilen hayat boyu öğrenme faaliyetleri  ile  ilçe hayat boyu öğrenme kararları değerlendirildi.

 

23-02-201723-02-201723-02-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.