TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeline Moral ve Motivasyon Etkinlikleri Düzenlendi”

“İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeline Moral ve Motivasyon Etkinlikleri Düzenlendi”

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bayan çalışanlarına yönelik 12 Şubat Perşembe günü  moral motivasyon içerikli şehir kültür gezisi düzenledi. Rehber eşliğinde yapılan şehir gezisinde Atatürk Evi, Mevlevihane Müzesi, Şehir Müzesi, Deveciler Hanı, Yağıbasan Medresesi, Ulu Cami, Taşhan, Kaz Gölü Kuş Cenneti ve Ballıca Mağarası´na gidilerek bilgi alındı.

Müze gezisi bölümüne İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdurrahman AKYÜZ, İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ali UÇAR ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat AĞAR katıldı.

Bir diğer etkinlik ise Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler İlkokulu´nda  13 Şubat 2015 Cuma günü erkek personellere yönelik düzenlenen moral akşamıydı.   İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerinin katılımı ile  düzenlenen etkinlikte tüm erkek personellerimiz saz eşliğinde güzel bir akşam geçirdiler.

 

MoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoralMoral

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.