TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Tokat Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği Arasında Protokol İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Tokat Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği Arasında Protokol İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Tokat Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği arasında, kronik veya akut kronik psikiyatrik bozukluğu olan bireyleri topluma yeniden kazandırılmasını amaçlayan  protokol  Halk Eğitim Merkezinde imzalandı.

Törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Mehmet ERŞAN, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Müberra KILIÇ katıldılar.

Protokol imza törende bir konuşma yapan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Mehmet ERŞAN; Akut ve kronik psikiyatrik bozukluğu olan bireylerin sosyal hayata uyumu, mesleki ve teknik beceri kazandırılması noktasında işbirliği protokolü imzalayacağız. Bu protokolle beraber, İl milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olan Halk Eğitim Müdürlüğündeki usta öğreticilerin eğitim kurslarıyla beraber katkılarını almış olacağız. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI konuşmasında ‘Protokol imza töreninde paydaş kurumlarımızla beraber olmaktan büyük bir onur duyuyoruz. Bu çalışma    Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinin yaptıkları işe farklı değerler katmasıyla başladı. Bu çerçevede bize de destek olacak şekilde hizmet alanlarımızı yaygınlaştıracak tarzda bir pencere açıldı. Bizde Halk Eğitim Müdürlüğümüzle Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde yapılan çalışmalara Hayat Boyu Öğrenme kurslarıyla yolları arandı ve hep beraber çok güzel bir işbirliği sağlandı. Bu çerçevede yapılan çalışmaların çok güzel sonuçlar vereceğine inanıyorum. Umarım bu protokol hastalarımızın gelişmesinde, hayata tutunmasında katkı sağlar. Bu çalışmaya destek sağlayan Halk Eğitim Müdürlüğümüze de teşekkür ediyorum. ‘’ Dedi

 

Protokol konuşmalarının ardından imzaların atılmasıyla beraber tören sona erdi.

 

23-10-2017

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.