TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Tokat Belediyesi İşbirliği Çalışma Toplantısı Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz  ve  Tokat Belediyesi İşbirliği Çalışma Toplantısı  Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Tokat Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürümüz Ahmet Turan ERDOĞAN, İl Milli Eğitim Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürümüz Şinasi PERÇİN, Halk Eğitimi Merkezi ve Tokat Belediyesi Sosyal Tesislerde görevli yöneticilerimizin katılımı ile Tokat Belediyesi Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi’nde toplantı düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Tokat Belediyesi İşbirliği içerisinde Halk Eğitimi Merkezimiz tarafından Tokat Belediyesine ait Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi, Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi, Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi, Yeşilırmak Bilgi Evi, İbn-i Kemal Mahalle Konağı, Karşıyaka Mahalle Konağı ve Spor Tesislerinde açılan kurslar yapılan çalışmalar değerlendirildi. Yapılan işbirliği ve çalışmalardan memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında çalışma alanlarımızı genişleterek faaliyetlerimiz artırmamızın Tokat için yararlı olacağını belirtti. Tokat Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürü Ahmet Turan ERDOĞAN işbirliği kapsamında yapılan çalışmalardan dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Halk Eğitimi Merkezimize teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.