TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Belediye Başkanımızla Birlikte Okullarımızı Ziyaret Ettiler

İl Milli Eğitim Müdürümüz Belediye Başkanımızla Birlikte Okullarımızı Ziyaret Ettiler

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU ile birlikte 09.02.2015 tarihinden itibaren sırasıyla şehir merkezinde bulunan bütün okullarımızı ziyaret ederek ikinci yarıyılın idareci, öğretmen, öğrenci, veli ve bütün okul paydaşları için hayırlı olması temennisinde bulundular.

 Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU konuşmasında; “Şehirdeki ilkokul, ortaokul ve liselerimizde sınıflarında birinci olan öğrencilerimizi ödüllendirerek genç kardeşlerimize yeni bir heyecan katmak, ufuk açmak istiyoruz. Eğitime yönelik yardım ve teşviklerimiz devam edecektir. Eğitimin en büyük destekçisi biz olacağız. Burada asla rekabet ya da bazı arkadaşlarımızı ön plana çıkarmak gibi bir amacımız yok. Tokat merkezimizde 1. sınıftan 12. sınıfa kadar bütün öğrencilerimiz arasında kendi okullarında, sınıflarında birinci olan arkadaşlarımızı ödüllendiriyoruz. Çünkü biz de bu sıralardan yetişerek geldik. Sizleri çok seviyoruz. Asıl maksadımız sizlerle buluşmak, hemhal olmak istedim. Bu maksatla okullarınıza bizzat gelerek sizleri ziyaret etmenin daha anlamlı olduğunu düşündüm” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI da yaptığı konuşmada;” Belediye Başkanımızın okullarımızı ziyaret ederek başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmesi, okul çalışanlarımızın her konuda yanlarında olduğunu ifade etmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Belediyemizin yürüttüğü çok yönlü çalışmaların yanında eğitime, dolayısıyla da geleceğimize, başarıya katkı sağlamış olmasını önemsiyorum.   Belediye Başkanımız ve ekibinin birliktelikleri sonucunda ortaya çok güzel çalışmalar çıkıyor.  Nitelikli bir eğitim hedefine ulaşmada kurumsal duyarlılıkların çok daha anlamlı olduğunu düşünüyorum. Ben başta Belediye Başkanımız Sayın Av. Eyüp EROĞLU olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarına eğitim çalışanlarımız, öğrencilerimiz ve velilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz ve Belediye Başkanımız il merkezinde bulunan ilk,orta ve lise düzeyinde toplam 62 okulu ziyaret ederek 2. yarıyılda daha etkin, nitelikli ve insani değerlerin öne çıktığı, başarıya endekslenmiş iyi bir kanaat dönemi dileğinde bulunarak başarılı öğrencilerin belediyemiz tarafından ödüllendirildiği hediye dağıtım törenlerine katıldılar.

 

 

B.Başkanı Okul ZiyaretleriB.Başkanı Okul ZiyaretleriB.Başkanı Okul ZiyaretleriB.Başkanı Okul ZiyaretleriB.Başkanı Okul ZiyaretleriB.Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB,Başkanı Okul ZiyaretleriB.Başkanı ZiyaretB.Başkanı ZiyaretB.Başkanı Ziyaret

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.