TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Artova Altınova İlkokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Artova Altınova İlkokulunu Ziyaret Etti

Artova Kaymakamı Resul ÖZDEMİR, Artova Belediye Başkanı Lütvü YALÇIN,  
İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mustafa ERARSLAN ve  Abdullah TAŞTAN, Artova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nuri AKSOY,  İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Fikri DEMİR ve Menderes KAYA Artova Altınova İlkokulunu ziyaret ettiler.  

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve yöneticilerimiz, öğrencilerimizle bir süre sohbet ettikten sonra, öğretmenlerimiz ile tek tek konuşup isteklerini dinledi.

Ziyaret esnasında İl Milli eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ya taşıma merkezi okulların ek puan ve ek ücret olması hakkındaki görüşler aktarılarak, taşımalı eğitimle ilgili diğer sorunlar aktarıldı.  Daha sonra okul personeli Uğur TÜRK’e hazırlamış olduğu OKA projesinden İl Milli Eğitim Müdürümüz teşekkürlerini iletti.

 İl Milli eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başarılı çalışmalarından dolayı başta Okul Müdürü Cafer SAY olmak üzere tüm personele teşekkürlerini ileterek, yapılacak tüm çalışmalarda Milli Eğitim camiası olarak gerekli desteğin sağlanacağını belirttiler.

Ziyarete müteakip Artova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından El sanatları sergisi Artova Öğretmenevi salonunda açılışı gerçekleştirildi.

 

Yoğun bir ilginin görüldüğü sergide ahşap boyama, el nakışı, kumaş boyama ürünleri sergilendi.

 15-12-201715-12-201715-12-201715-12-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.