TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Çat Kasabasındaki Okullarımızı Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, beraberinde İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fikri DEMİR ile beraber Çat Şehit Üsteğmen Ragıp Yılmaz İlkokulu, Çat Şehit Üsteğmen Ragıp Yılmaz Ortaokulu ve  Çat Hüseyin Abbas İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ettiler. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Çat Kasabasındaki Okullarımızı Ziyaret Etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, beraberinde İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fikri DEMİR ile beraber Çat Şehit Üsteğmen Ragıp Yılmaz İlkokulu, Çat Şehit Üsteğmen Ragıp Yılmaz Ortaokulu ve  Çat Hüseyin Abbas İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ettiler.  

 

Sabah kahvaltısı ile başlayan ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI tüm öğretmenlerimiz ile tek tek konuşup isteklerini dinledi. Bölgenin eğitim sorunlarının gündeme alındığı ziyarette okullaşma oranının arttırılması için alınması gereken önlemler, öğrencilerin yaşadığı sıkıntılar, kırsal bölgelerde karşılaşılan güçlükler konuşuldu. Daha sonra tüm okulu gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI öğretmen ve idarecilere çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada yapılacak tüm çalışmalarda Milli Eğitim camiası olarak gerekli desteğin sağlanacağını belirttiler.

 

05-12-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.