TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Niksar Ulvi Saime Kaya İlkokulu ve Yolkonak Kasabası 75. Yıl İlk /Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Niksar Ulvi Saime Kaya İlkokulu ve Yolkonak Kasabası 75. Yıl  İlk /Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Niksar Belediye Başkanı Özdilek ÖZCAN, Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürü   Muzaffer BOLAT ve İl MEM yöneticilerimizle beraber Ulvi Saime Kaya İlkokulunu ziyaret ettiler.

Müdürlüğümüzce yaptırılarak 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında hizmete giren, prefabrik 4 derslikli Okul Öncesi binasında Ulvi Saime Kaya İlkokulu öğretmenleri ile sabah kahvaltısında gerçekleştirilen toplantıda öğretmenler ile Eğitim Öğretim üzerine sohbet edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI toplantıda yapmış olduğu konuşmada ; ‘ ‘İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her ay farklı okullarımızda etkinlikler yapıyoruz. Bugünde etkinlikler kapsamında okulumuzu ziyaret ettik. Burada değerli Belediye Başkanımız Özdilek ÖZCAN’ında aramızda olması bizler için ayrı bir güzellik oldu. Sizlerle  birlikte olmak, dertleşmek konuşmak, mesleğimizle ilgili bilgi alışverişinde bulunmak, birbirimizin gözünün içine bakmak bizler için çok önemli. Bu yönüyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Okul Müdürümüze  ve sizlere çok teşekkür ediyorum. dedi.  

Niksar Belediye Başkanı Özdilek ÖZCAN yapmış olduğu konuşmada ‘Burada bir aile ortamındayız. Bu ortamı bizlere hazırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Eğitim neferleri ile bir arada olmak beni ziyadesi ile mutlu etti. Eğitime her zaman sınırsız destek devam ediyor. Ben tekraren İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve  İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Allah birlikteliğimizi bozmasın. İnşallah sizlere güzel hayırlı hizmetler nasip etsin’  dedi.   

Ulvi Saime Kaya İlkokulundaki programdan sonra Yolkonak Kasabası 75. Yıl  İlk /Ortaokulu ziyaretleri gerçekleştirildi. Yapılan ziyarette, okul gezildi ve okul yöneticileri ve öğretmenler ile sohbet toplantısı gerçekleştirildi.

 İl Milli eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başarılı çalışmalarından dolayı  tüm personele teşekkürlerini ileterek, yapılacak tüm çalışmalarda Milli Eğitim camiası olarak gerekli desteğin sağlanacağını belirttiler.

 

 

03-01-201803-01-201803-01-2018

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.