TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ‘Öğrencilerimiz Sinema ile Buluşuyor Etkinliğinde’ Öğrencilerimizle Bir araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ‘Öğrencilerimiz Sinema ile Buluşuyor Etkinliğinde’  Öğrencilerimizle Bir araya Geldi

Milli Eğitim Bakanlığımız, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği arasında sağlanan işbirliğiyle öğrencilerimizde ve toplumda milli ve kültürel değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencilerimizi hayata hazırlamak, kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrencilerin hayal gücünü geliştirmesine imkan sağlamak amacıyla imzalanan ‘Öğrenciler Sinema İle Buluşuyor’ işbirliği protokolü kapsamında ortaokul öğrencilerimize yönelik olarak 22 Ekim – 22 aralık 2017 tarihleri arasında sinema gösterimleri devam etmektedir.

Bu  kapsamda, 21.12.2017 tarihinde İlimiz Merkez   Gülbahar Hatun Ortaokulu, Vakıfbank Namık Kemal Ortaokulu, ve Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu ve Niksar İlçemizden gelen ortaokul öğrencilerimiz Ertuğrul 1890 filmini izlediler.

Film öncesi  öğrencilerimizle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem ÇAKIR, öğrencilerimizle bir süre sohbet ettiler. 

 

 

22-12-201722-12-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.