TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Pazar İlçemizi Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Pazar İlçemizi Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Pazar İlçemizi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında İlk olarak Pazar İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI İstiklal Marşı programına katıldı. Daha sonra Pazar Üzümören Çok Programlı Anadolu Lisesi, Akzambaklar Anaokulu ve İbn-i Kemal İlkokulu’nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz “İyi Dersler Şoför Amca” projesi ödül törenine katıldı.

 

            Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, TUVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ve Michelin iş birliğiyle “Trafikte Sorumluluk Hareketi” kapsamında gerçekleştirilen İyi Dersler Şoför Amca Projesi’nde ilkokul 4. sınıf öğrencilerinin katıldığı afiş yarışmasında dereceye giren Tokat/Pazar Üzümören İlkokulu’ndan Mehtap  GÜNAY 1. (birinci) ve yine Tokat/Pazar Üzümören İlkokulu’ndan Ayşe ÇEÇEN 2. (ikinci) olmuştur.Dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri düzenlenen törenle verildi. Törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ile birlikte Proje Yürütücüsü Emre ALTUN, Michelin Lastikleri Proje Sorumlusu Selen MURATOĞLU, İl Jandarma Trafik Kısım Amiri Asb.Kd.Baş. Bilal KÜRKÇÜ, Üzümören Belediye Başkanı Hacı İsmail Karakaş, Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Zekeriya GÖKÇE, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fikri DEMİR, okul müdürlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı.

 

28-05-201828-05-201828-05-201828-05-201828-05-2018
28-05-2018

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.