TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Sertifika Törenine Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen sertifika programına katıldı.  
İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Sertifika Törenine Katıldı

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yürütülen ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen #‎erasmusplus Projeleri sertifika töreni ile  okulun 70. Yıl kutlama etkinlikleri ve aşure programına Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜRK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürü Cemil ÇAĞLAR, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdurrahman AKYÜZ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve davetliler katıldı. Sertifika töreninde Bilgi İletişim Teknolojilerinin Mesleki Eğitime Yansımaları Projesinden 98 katılımcı ve Endüstriyel Kontrol Sistemlerindeki Gelişmeler Projesinden 94 katılımcı sertifikalarını Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve protokol üyelerinin elinden aldılar.

 

bbbbbb

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.