TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU Tokat İmam-Hatip Ortaokulu Öğrencileri İle Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU Tokat İmam-Hatip Ortaokulu Öğrencileri İle Buluştu

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU ile birlikte 17 Şubat 2015 Salı günü saat 08.30’da Tokat İmam-Hatip Ortaokulu´nu ziyaret ederek öğretmenlerimizle birlikte kahvaltı yaptılar.

Okul Ziyaretine Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin KELEMCİ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdullah TAŞTAN, Mustafa ERARSLAN, Şube Müdürü Menderes KAYA ve Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Akif ERTEN katıldı.

Okul Müdürü Yakup DEDE yaptığı konuşmasında; “Okulumuza her konuda yardımcı olan, destek ve önerilerini sürekli yanımızda gördüğümüz başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI olmak üzere, Belediye Bakanımız Av. Eyüp EROĞLU ve ekibine okulum, öğretmenlerim, öğrencilerim ve bütün paydaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi. 

Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU yaptığı konuşmada; Tokat İmam-Hatip Ortaokulu´nda bulunmaktan çok mutlu oldum. Öğretmen arkadaşlarımızın hazırladığı bu özverili kahvaltı içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Başta okul idaresi olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

Şehirdeki ilkokul, ortaokul ve liselerimizde sınıflarında birinci olan öğrencilerimizi ödüllendirerek genç kardeşlerimize yeni bir heyecan katmak, ufuk açmak istiyoruz. Eğitime yönelik yardım ve teşviklerimiz devam edecektir. Eğitimin en büyük destekçisi biz olacağız. Burada asla rekabet yada bazı arkadaşlarımızı ön plana çıkarmak gibi bir amacımız yok. Tokat merkezimizde 1. sınıftan 12. sınıfa kadar bütün öğrencilerimiz arasında kendi okullarında, sınıflarında birinci olan arkadaşlarımızı ödüllendiriyoruz. Çünkü bizde bu sıralardan yetişerek geldik. Sizleri çok seviyoruz. Asıl maksadımız sizlerle buluşmak, hemhal olmak istedim. Bu maksatla okullarınıza bizzat gelerek sizleri ziyaret etmenin daha anlamlı olduğunu düşündüm” dedi.   

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI söz alarak şunları ifade etti: “Tokatımıza ve genelde bu ülkenin geleceğine yönelik alan olan insan yetiştirme sürecinde faaliyet gösteren eğitim kurumlarımız bizim için çok önemlidir. Eğitim-Öğretim ve yönetim süreçlerine bütün çalışanlarımızın katkı vermesini istiyorum. Nitelikli bir eğitime ancak birlikte sunacağımız emek ve değerlerle ulaşabiliriz. Bugün Belediye Başkanımızla birlikte burada olmaktan çok mutluyum. Başkanımız eğitim faaliyetine her konuda destek sunmaktadır. Bu gün buraya gelişimizde yine başarının ödüllendirilmesidir. Her sınıf düzeyinde başarılı olan öğrencilerimiz Belediye Başkanımız Av. Eyüp EROĞLU tarafından bizzat okullar ziyaret edilerek yerinde ödüllendirilmektedir.  Bu duyarlı projeyi uygulamaya koyarak farkındalık oluşturan Belediye Başkanımıza ve ekibine tekrar teşekkür ediyorum ” dedi.

 

ihoihoihoihoihoiho

 

 İHO

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.