TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl MEM Yöneticilerimiz Akın Köyü İlk/Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl MEM Yöneticilerimiz  Akın Köyü  İlk/Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, İl Milli Eğitim İnsan Kaynakları Şube Müdürü Menderes KAYA ile beraber Akın İlk/Ortaokulunu ziyaret ettiler. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl MEM yöneticilerimiz okul öğrencilerimizle bir süre sohbet ettikten sonra, öğretmenlerimiz ile tek tek konuşup isteklerini dinledi.  İl MEM yöneticilerimiz de söz alarak okulun genel durumu ile alakalı görüş ve düşüncelerini belirttiler ve tavsiyelerde bulundular. İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl MEM yöneticilerimiz okul binasında  Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açılan giysi dikim kursunu ziyaret ederek, kursiyerlerle bir süre sohbet ettikten sonra çalışmalarını incelediler.

Daha sonra tüm okulu gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI öğretmen ve idarecilere çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada yapılacak tüm çalışmalarda Milli Eğitim camiası olarak gerekli desteğin sağlanacağını belirttiler.

 

 

17-01-201817-01-2018

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.