TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl MEM Yöneticilerimiz Çat Hüseyin Abbas İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Ettiler

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl MEM Yöneticilerimiz Çat Hüseyin Abbas İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Ettiler

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mustafa ERARSLAN ve  Abdullah TAŞTAN,  Şube Müdürümüz Fikri DEMİR ile beraber Çat Hüseyin Abbas İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ettiler.  

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI okul öğrencilerimizle bir süre sohbet ettikten sonra, öğretmenlerimiz ile tek tek konuşup isteklerini dinledi.  İl MEM yöneticilerimiz de söz alarak okulun genel durumu ile alakalı görüş ve düşüncelerini belirttiler ve tavsiyelerde bulundular.     

Daha sonra tüm okulu gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI öğretmen ve idarecilere çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada yapılacak tüm çalışmalarda Milli Eğitim camiası olarak gerekli desteğin sağlanacağını belirttiler.

 

 

 14-12-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.