TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI´nın Yarı Yıl Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI´nın Yarı Yıl Tatili Mesajı

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunuyoruz. Eğitim yapısı itibariyle çağa uygun bir değişim ve gelişim göstermek mecburiyetindedir. Nitekim eğitim sistemimiz, öğretim programlarımız öğrencilerimizin 21.yüzyıl becerilerini edinmelerini sağlayacak donanımla güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Milli ve manevi değerlerimizin geleceğimizin teminatı çocuklarımıza sağlıklı bir şekilde aktarılması için çaba sarf edilmektedir. Güzel vatanımızın vatanperver evlatlarının daha iyi şartlarda eğitim almaları için elimizden gelenin en fazlası yapılmaktadır. 

           Değerli Veliler, 

Bir dönemi geride bırakan çocuklarımızın bu ara tatili kendilerine değer katacak bir fırsat olarak değerlendirmeleri için en büyük işbirliğimiz sizinledir. Okuyan, sorgulayan, düşünen ve eleştiren bir nesil için ortak bir çaba içerisinde olduğumuza hiç şüphemiz yoktur. Bu anlamda çocuklarınızla kaliteli vakitler geçirebileceğiniz, huzurlu aile ortamlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

           Değerli Öğrenciler, 

Bugün almış olduğunuz karneler sizlerin sadece bu dönem içerisinde sergilediğiniz performansın değerlendirildiği birer araçtır.Bu milleti yüceltecek olan değer ve başarının en önemli anahtarı, insani yönlerimize yatırım yapmak ve maneviyatımızı yükseltmektir. Sizlerden umudumuz, iyi birer vatandaş olarak vatana millete hayırlı evlatlar olmanızdır. Bu vesileyle ara tatilinizin ailenizle birlikte huzurlu, mutlu ve gönlünüzce geçmesini temenni ederim. 

          Bu vesile ile eğitim neferlerimiz olan bütün öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve diğer eğitim çalışanlarımıza verdikleri emekler için teşekkür ediyor, aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir dinlenme tatili diliyorum. 

 

                                                                                                                                                               Levent YAZICI

                                                                                                                                                          İl Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.