TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın  Yıl Sonu Mesajı

            Sevgili öğrencilerim, değerli eğitim yöneticisi arkadaşlarım ve kıymetli öğretmenlerim, kıymetli veliler. Bir eğitim-öğretim yılını daha geride bırakıyoruz. Yoğun geçen bir yılın ardından heyecanla beklenen karne gününde sizlerle aynı heyecanı paylaşmanın gururunu ve onurunu yaşamaktayım. 

            Sevgili öğrencilerimiz; sizler bir yıl boyunca çok çalışarak yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Bizlerin bütün çabası sizlerin iyi bir eğitim alarak her bakımdan donanımlı, sağlıklı, değerlerine sahip çıkan, öz güvenini kazanmış, mutlu ve huzurlu fertler olarak yetişmenizdir. Karne heyecanını yaşadığınız bu günlerde başarılı olanlarınız olacağı gibi beklediği  notu alamayanlar da olacaktır. Netice ne olursa olsun asla pes etmeden hayatımızı sevenlerimiz ile paylaşmaya devam edeceğiz.Yaz tatilimizi evde oturarak değil, yaz kursları,spor faaliyetleri ve kültür gezileri yaparak geçirmeye çalışalım. Hepinize iyi tatiller diliyorum.

            Değerli yöneticilerimiz ve kıymetli öğretmenlerimiz;  bir çocuğun dahi feda edilemeyeceği inancıyla yürüttüğünüz çalışmalarınızdan, çocuklarımızı akademik başarıya hazırlamada açtığınız destek ve yetiştirme kurslarımızdan  dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Geleceğin büyüklerini yetiştiren sizlerin destekleri ile yalnız kalmayacaklarına inanıyor, sizlerle bu kutsal görevde, daha güzel bir gelecek için yan yana yürümekten onur duyduğumu bilmenizi istiyor ve sizlere saygılarımı sunuyorum.

            Kıymetli veliler; onları hayata hazırlama sürecinde doğru rehberlik yaparak güzel yarınlara birlikte taşıyabileceğimize inanıyorum. Başarının tek göstergesi karne değildir. Karne notları iyi de olsa, kötü de olsa sevginizin karneye bağlı olmadığını, sonucu ne olursa olsun o yavrularınızı seveceğinizi vurgulayınız. Çocuklarınıza yanlarında olduğunuzu hissettiriniz.Sizlerin bu önemli görevde hep bizlerin yanında olacağınız inancıyla bu tatil döneminde çocuklarınızla birlikte sağlık, esenlikle  ve mutlu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.