TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Çocuklara hediye edilmiş olan bu bayram Oğuz´dan günümüze bağımsızlık ruhu ile yetişen asil evlatlarımızın coşkuyla kutlayacağı en mutlu bayramlarımızdandır. Egemenliğin kayıtsız, şartsız millete verilmesinde imzası olan  Mustafa Kemal Atatürk ve milli mücadele kahramanlarını saygı ve minnetle anıyoruz.

Şanlı tarihimizin emanetçileri sevgili çocuklarımız; gününüz kutlu olsun. Sizlere düşen en büyük görev; bilime ve gelişen teknolojiye açık, okuyan, sorgulayan, araştıran ve düşündüklerini düzgün bir şekilde ifade edebilen, dürüst, çalışkan ve başarılı bireyler olabilmektir. Ancak bu şekilde Türkiye Cumhuriyeti’ni gelecek nesillere daha güçlü bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Milli Egemenliğimizin 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin  kuruluşu ile taahhüt altına alındığı bu günde milletimizin ve geleceğimizin teminatı çocuklarımız; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.