TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ PTT YÖNETİCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali,  Kitap Tokat Projesi Koordinatörleri ve PTT yetkilileri ile Z Kütüphanede bir araya geldi.
İl MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ  PTT YÖNETİCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Toplantıda, Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı'nın talimatlarıyla hayata geçirilen kitapların adrese teslim edilmesi uygulaması konuşuldu. Kitap Tokat Projesi kapsamında PTT tarafından okurlarına ulaştırılan kitaplar ve kitapların posta yolu ile öğrencilerle buluşma süreci değerlendirildi.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, Tokat merkez ve ilçelerinde kitapların posta yoluyla adrese teslim edilmesi konusunda PTT yöneticilerinden bilgi aldı.

Kitap Tokat çalışmalarını ve PTT iş birliğini değerlendiren Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, pandemi sürecinde çalışmaların aksamaması için her birimin özenle çalıştığını, korona virüsle mücadele edilen bu günlerde kitapların öğrencilerle buluşturulmasında hiçbir sorun olmadığını belirtti.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.