TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Başçiftlik İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Başçiftlik İlçemizde Yapıldı

            Her ay farklı bir ilçemizde gerçekleştirilen ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı bu ay Başçiftlik ilçemizde gerçekleştirildi.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah GÜRBÜZ, ilçe milli eğitim müdürlerimiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri Menderes KAYA ve Murat AĞAR katıldı.

            Toplantıda 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1. dönem değerlendirmeleri, 3. Ulusal Özgün Öğretim Materyalleri Geliştirme Projesi süreç bilgilendirmesi, sınıf rehber öğretmenliği kursu planlama ve katip çalışmalarının değerlendirilmesi, Her Sınıfın bir Yetim Kardeşi Var Projesi kapsamında ilçelerimizdeki okullarımızın projeye katılım durumlarının değerlendirilmesi, özel öğrenci yurtlarının teknik ekiplerce denetimi ve denetim sonuçlarının değerlendirilmesi, izinsiz eğitim/öğretim ve barınma faaliyeti gösteren yerlerin denetimi, okul kademelerinde okullaşma ve devamsızlık sorunlarının irdelenmesi, açık ortaokul ve açık lise işlemlerinin değerlendirilmesi, ortaöğretimde işbirliği çalışmaları ve protokol düzenlenmesi, okul ölçme/değerlendirme çalışmaları ve Rota uygulamalarının değerlendirilmesi konuları görüşüldü.

 

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve beraberindekiler toplantı sonrası Başçiftlik İlçemizde yapılan 15 Temmuz Şehit Erdem DİKER Konferans Salonunun açılışına katıldılar.

 

25-01-201725-01-201725-01-201725-01-201725-01-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.