TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMKB Sosyal Bilimler Lisesi´nde Çalışma Toplantısı Düzenlendi

İMKB Sosyal Bilimler Lisesi´nde Çalışma Toplantısı Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI 20 Ocak 2015 Salı günü saat 08.00’de, Şube Müdürleri Osman SARGUT, Fikri DEMİR ve Murat AĞAR ile birlikte Tokat İMKB Sosyal Bilimler Lisesi´nde idareci ve öğretmenler ile birlikte çalışma toplantısı yaptı.

Okul Müdürü Ahmet ALTUNIŞIK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve yönetim ekibine öğretmenleri ve kurum çalışanları adına teşekkür ettiğini ifade ederek talep ve beklentilerini dile getirdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Tokatımızın yönetim ve kurum kültürü açısından yeni bir oluşumun içersine giren bir okulumuzu ziyarete geldik. Sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Burada sizlerle bir aile gibiyiz. Okulumuzun Anadolu Öğretmen Lisesinden, Sosyal Bilimler Lisesine dönüşümü farklı bir boyut kazandırdı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Okul yönetim ekibi ile birlikte derslikleri ve bina eklentilerini gezerek yapılabilecek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sosyal Bilimler Lisesinin konumu itibariyle Tokat’a çok ciddi katkılar sunabileceğini, bu alanda; “Tokat Sosyal Bilim ve Tanıtım Müzesi” nin oluşturulabileceğini ifade ederek yapılacak çalışmalara her zaman seve seve destek vereceklerini söyledi.

 

 Öğretmenlerimizin ikramlarıyla içten ve samimi bir ortamda geçen toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüzün öğretmen ve öğrencilerimize iyi bir yarıyıl, başarılı bir eğitim öğretim faaliyeti dilekleri ile sona erdi.

 

SOSYAL BİLİMLERSOSYAL BİLİMLERSOSYAL BİLİMLERSOSYAL BİLİMLERSOSYAL BİLİMLERSOSYAL BİLİMLERSOSYAL BİLİMLERSOSYAL BİLİMLERSOSYAL BİLİMLER

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.