TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“İngilizce Öğretiminde Yenilikçi Uygulamaların Paylaşımı” konulu Seminer Düzenlendi

“İngilizce Öğretiminde Yenilikçi Uygulamaların Paylaşımı” konulu Seminer Düzenlendi

         26 Şubat 2015 Perşembe günü Tokat Öğretmenevi Selemen toplantı salonunda “İngilizce Öğretiminde Yenilikçi Uygulamaların Paylaşımı” konulu seminer Tokat merkez ve ilçelerden İngilizce öğretmenlerinin geniş katılımıyla gerçekleşti.

       Seminerde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Okutmanı Ayhan DİRİL “İngilizce Öğretiminde Derse Giriş Etkinliklerinin Önemi” konulu eğitim verdi. Fullbright Programı ile Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesinde okutmanlık yapan Amerika Birleşik Devletleri eğitimcilerinden Michelle FOLEY “Oyunlarla Dil Edinimi” ve Evan Dirk GAGE ise “İngilizce Öğretiminde Oyun ve Etkinlik Temelli Öğretim Teknikleri” konulu sunum gerçekleştirdi. Sonrasında katılımcı öğretmenler ve  yabancı eğitimciler arasında konu ile ilgili soru cevap kısmına geçildi.  Program sonunda semineri değerlendiren İngilizce öğretmenlerimiz programın verimliliğinden duydukları yüksek memnuniyeti dile getirdiler. Ayrıca Program sonunda  öğretmenlerimiz yabancı öğretim görevlileriyle sohbet etme imkânı buldu.

 

ing.ing.ing.ing.ing.ing.ing.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.