TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kasım Ayı Öğrenci Dostu Okullarımız Belirlendi

Kasım Ayı Öğrenci Dostu Okullarımız Belirlendi

Müdürlüğümüzce; Tüm Ortaöğretim Kurumlarında Öğrenim Gören Öğrencilerin Devamsızlığın Önlenmesi Yönergesi kapsamında “Devamsızlığın Önlenmesinde ÖĞRENCİ DOSTU OKUL” projesi yürütülmektedir. Proje ile il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerine bağlı tüm ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerin devamsızlıklarının önlenmesi amaçlanmıştır.

Proje kapsamında öğrencileri en az devamsızlık yapan okullarımız “Öğrenci Dostu Okul” belgesi almaya hak kazanıyor. Kasım ayında İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İMKB Sosyal Bilimler Lisesi, M. Emin Saraç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Artova Anadolu Lisesi, Sulusaray Çok Programlı Anadolu Lisesi, Erbaa Yılmaz Kayalar Fen Lisesi ve Reşadiye Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci dostu okullarımız olarak belirlenmiştir. Öğrenci dostu okul olan İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İMKB Sosyal Bilimler Lisesi ve M. Emin Saraç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne belgeleri Şube Müdürü Fikri DEMİR tarafından verildi.

 

 

 20-12-201620-12-201620-12-201620-12-201620-12-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.