TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaya ÇAKIR Anaokulunun Protokolü İmzalandı

Kaya ÇAKIR Anaokulunun Protokolü İmzalandı

Milli Eğitim Bakanlığı ile Kızılay İstanbul Şube Başkanlığının 81 İle  81 Anaokulu projesi kapsamında Tokat merkezde hayırsever işadamı Yavuz ÇAKIR tarafından yaptırılacak anaokulu binasının protokolü Valimiz ayın  Dr. Ömer Toraman ve işadamı Yavuz ÇAKIR tarafından imzalandı.

Valilik Makamında yapılan protokol imza programında konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, proje ile ilgili bilgiler verdi.

Hayırsever işadamı Yavuz ÇAKIR ise babası Kaya ÇAKIR adına yaptıracağı anaokulunun en kısa sürede tamamlanacağını belirterek,  hayırlı olmasını diledi.

Valimiz Sayın  Dr. Ömer TORAMAN ise konuşmasında Milli Eğitim Bakanlığının Kızılay ile yapmış olduğu işbirliğinin örnek bir çalışma olduğunu kaydetti.

Milli Eğitim Bakanlığının okul öncesi eğitim konusunda okullaşma oranını arttırmak için çok yoğun gayret sarf ettiğini ifade eden Valimiz Sayın  Dr. Ömer TORAMAN, “Özellikle annelerin çalışma hayatına girmesiyle beraber çocukların okul öncesi eğitim konusunda çok ciddi bir beklenti oluşuyor.” dedi. Vali Toraman, hayırsever işadamı Yavuz Çakır’a teşekkür ederek, protokolün hayırlı olmasını diledi.

Yapılan konuşmaların ardından Valimiz Sayın  Dr. Ömer TORAMAN Toraman ve işadamı Yavuz ÇAKIR protokolü imzaladı.

 

Valimiz Sayın  Dr. Ömer TORAMAN, İşadamı  Yavuz ÇAKIR’a günün anısına Tokat baskı desenli tabak takdim etti.

 

01-02-201801-02-201801-02-201801-02-2018

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.