TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kentimiz Evimizdir” Park Şenliği

“Kentimiz Evimizdir” Park Şenliği

“Kentimiz Evimizdir” Park Şenliği

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi tarafından yürütülen "Kentimiz Evimizdir" projesi kapsamında 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 11.00´da 600 Evler Park Alanında park şenliği yapıldı.

 Şenliğe; Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin KELEMCİ, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdullah GÜRBÜZ, İl Milli Eğitim Destek Hizmetleri Şube Müdürü Fikri DEMİR, İl Milli Eğitim İnsan Kaynakları Şube Müdürü Menderes KAYA katıldılar.

Kemal Arat İlkokulu ve Anasınıfı öğretmenleri, öğrencileri ve velilerinin katılımıyla parkta; resim yapma, kitap okuma, satranç oynama, sportif müsabakalar gibi etkinlikler gerçekleştirildi. Bir grup öğrencimiz ise çevre temizliği ve kentlilik bilincinin geliştirilmesi amacıyla hazırladıkları pankartlarla çevre temizliği yaptılar. Ayrıca Karşıyaka Ortaokulu ve 26 Haziran İlkokulu ve Ortaokulu´ndan öğrencilerimiz keman, gitar ve bağlama enstrümanları eşliğinde şarkılar seslendirerek şenliğe renk kattılar.

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.