TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kentimiz Evimizdir

Kentimiz Evimizdir

 

                  Tokat Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencileri, öğretmenleri ve velileri, 02 Haziran 2015 Salı günü “Kentimiz Evimizdir” Projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Abdullah GÜRBÜZ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürümüz Murat AĞAR ve  Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin KELEMCİ ile Engelsiz Yaşam Parkı’nda  buluştu.

                     İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve beraberindeki katılımcılar öğrenci ve velilerle birlikte parkta kahvaltı yaptı, velilerle sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI “Bu türlü etkinlikler sizlerle bizleri daha da yakınlaştırıyor, birbirimizi anlama, dinleme fırsatı buluyoruz. Ayrıca sevgili öğrencilerimiz farklı bir atmosferde yaşam becerileri kazanıyorlar, sizleri seviyoruz, kapımız her zaman açık sizlere. Özel çocuklarımızın gelişmesi, beceri kazanması için her türlü desteğe hazırız, yeter ki onlar mutlu olsun, onların mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur” dedi.

                    Okul Müdürü Tuncay ARSLAN da “Bu etkinlik, engellilere karşı   toplumsal duyarlılığı arttırmak, okul-çevre işbirliğini geliştirmek, çocuklarımızda çevre temizliği bilincini oluşturmak ve çocuklarımızın sosyalleşmesini sağlamak  amacıyla gerçekleştirilmiştir. Sayın İl Milli Eğitim Müdürüm, Sayın İl Milli Eğitim Müdür Yardımcım, Sayın Şube Müdürüm ve  Sayın Belediye Başkan Yardımcım bizi yalnız bırakmadığınız için, destekleriniz için okulum ve velilerim adına çok teşekkür ederim, her zaman yanımızda olmanız bizlere güç katıyor, sağolun,  ayrıca desteklerinden dolayı Engelliler Derneği Tokat Şube Başkanı Ali ARAS’ a da teşekkür ederim” dedi.

                    Kahvaltıdan sonra öğrenciler müzikle coştu, arkasından çevre temizliği ve çevre gezisi yapıldı.

 

k

kkkk

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.