TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitap Tokat Büyük Ödül Töreni

Tokat Valiliğimiz koordinesinde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Kitap Tokat Projesi Kitap Okuma ve Resim Yarışması Ödül Töreni 27 Kasım 2020 Cuma günü saat 15.00'te Tokat il merkezi ve ilçelerinde eş zamanlı olarak yapıldı.  
Kitap Tokat Büyük Ödül Töreni

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi bahçesinde veli ve öğrencilerin katılımı ile sosyal mesafe kuralına uyularak yapılan ödül töreninde Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı yaptığı konuşmada Kitap Tokat Projesi'nin Tokat'taki tüm öğrencileri kitapla buluşturmayı hedeflediğini belirterek bu hususta yoğun ilgi gösteren tüm öğretmen,veli ve öğrencileri tebrik etti. Projenin hiç hız kesmeden devam edeceğini pandemi şartları sebebiyle okuldan ayrı kalan öğrencilerin evde kitapla nitelikli zaman geçirmesi konusunda desteklerinin süreciğini söyledi. Kitap Tokat Projesi kapsamında www.kitaptokat.gov.tr sistemi üzerinden tüm öğrencilerimizin kitap talebine devam edebileceklerini ifade ederek PTT aracılığı ile ücretsiz bir şekilde kitaba ulaşmalarının mümkün olacağını hatırlattı.

Yarışma kapsamında 250 okul öncesi öğrencisine scotter, 550 ilkokul öğrencisine bisiklet, 550 ortaokul öğrencisine spor ayakkabı, 300 lise öğrencisine kol saati, Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ve Ampute Milli Takım Teknik Direktörü Osman Çakmak tarafından ödül almaya hak kazanan öğrencilere takdim edildi.

28-11-202028-11-202028-11-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.