TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kodlama Kampına Katılan Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

Kodlama Kampına Katılan Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

Kodlama, robotik ve bilişim konularında ilgili ve proje yapmış öğrenci ve öğretmenlerin bir araya getirilerek deneyimlerinin paylaşılması, iyi örneklerin çoğaltılması ve öğrencilere çeşitli yönlendirici eğitimlerin verilerek geleceğin yazılımcılarına destek verilmesi amacıyla 11-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Manisa’da düzenlenen FATİH Projesi Kodlama Kampı gerçekleştirildi.

 

Kodlama kampında illerde kodlama alanında yapılan çalışmalar tanıtılırken  2015 yılından itibaren ilimizde yürütülen Bir yazılım masalı Projesi de yer aldı. İlimizden Plevne İmam Hatip Ortaokulu Bilişim Teknolojileri öğretmeni Fikret ÇİFCİ ile öğrenciler Berat Enis KÖSE, Halil Enes ÖRÜKAYA ve Atatürk Anadolu Lisesinden Bilişim Teknolojileri öğretmeni Sezgin TETİK ile öğrenciler Yiğitcan DOĞAN ve Nihat ÇUHACI katıldı. Kampa katılan öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı ziyaret ederek kamp deneyimlerini aktardılar.

 

25-05-2018

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.