TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Koordinatör Okul Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Koordinatör Okul Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Farabi 1. Eğitim Bölgesi, Ali Tusi  2. Eğitim Bölgesi, Mevlana 3. Eğitim Bölgesi, Ahmet Yesevi 4. Eğitim Bölgesi toplantıları Plevne Anadolu Lisesi, İMKB Sosyal Bilimler Lisesi, İbn-i Kemal İlkokulu ve Halil Rıfat Paşa Ortaokulunda gerçekleştirildi 

 

Gerçekleştirilen toplantılarda ; Koordinatör Okul Müdürlerinin 1. Dönemde eğitim bölgelerinde yapmış oldukları faaliyetlerle ilgili yazılı raporları sunmalarının ardından, Okul- Çevre bütünleşmesi, Resmi Bayramlar ile Mahalli kurtuluş günlerinin bölgede bütünlük içinde kutlanması için gerekli organizasyonun yapılmasına yönelik Milli Eğitim Müdürlüğüne görüş ve önerilerde bulunulması, ihtiyaç duyulan diğer eğitim çalışmalarının yürütülmesi, proje ve protokol yapılması, kalite, kapasite, erişim noktasında eğitim kurumlarımızın değerlendirilmesi, Koordinatör Müdürler ile birlikte kurul kararlarının raporlaştırılarak ders yılı sonunda İl  Milli Eğitim Müdürlüğüne sunulması gündem maddeleri görüşüldü. 

 

08-02-201808-02-2018

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.