TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOZMİK YAŞAM SERGİSİ AÇILDI

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anasınıfı öğrencilerimizin aileleriyle birlikte hazırladığı Kozmik Yaşam Sergisinin açılışı gerçekleştirildi.
KOZMİK YAŞAM SERGİSİ AÇILDI

Tokat  Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Öncesi Öğretmeni Gamze Karaca'nın ve Samsun Canik Demirci İlkokulu Ortaokulu Öğretmeni Tuğba Cebiroğlu'nun  kuruculuğunu üstlendiği eTwinning Projesi Kozmik Yaşam sergisinin açılışı öğrencilerimizin ve velilerimizin katılımıyla yapıldı.

Sergide Proje paydaşları 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenleri Sayın Nuriye Yıldırım, Sayın Tuğba Sarıca, Sayın Melike Özkan ve Sayın Gamze Karaca'nın öğrenci ve velilerinin 3 boyutlu çalışmaları yer aldı.

Sergi açılışını Tokat İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Abdullah Taştan, Tokat Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Murat Yılmaz, 75.yıl Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Sayın Alev Özdilek gerçekleştirdi.

 

30-03-202230-03-2022

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.