TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

 

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Birimimiz İlimizdeki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi vermek, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğümüz tarafından açılan kurslarımızı tanıtmak, kurumlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini belirlemek, ortak harekeedebilme alanlarımızı geliştirmek üzere kurum ziyaretleri yapmaktadır.

 

         18 Haziran 2015 tarihinde saat 10:00’da Tokat Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi toplantı salonunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levant YAZICI ve Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Fehmi ÇANKAYA başkanlığında Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı Fatih DUMAN ve 0-18 Yaş Aile Eğitimi Formatör Öğretmeni Nuriye TÜRKMEN ŞENDİL sunumlarını gerçekleştirdi. Yapılan bilgilendirme toplantısının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Levant YAZICI katılımcılara teşekkürlerini iletti ve sorularını yanıtladı. Hayat Boyu Öğrenme konusunda, işbirliği içerisinde ortak çalışmalar yapılmasına karar verildi.

 

 

 

.

..s

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.