TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Coşkusu

Kutlu Doğum Coşkusu

          İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Tokat İmam Hatip Ortaokulu, Plevne İmam Hatip Ortaokulu ve Mevlana İmam Hatip Ortaokulu´nun birlikte hazırladığı Kutlu Doğum Haftası programı 25 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 20:00 da  Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu´nda büyük bir çoşkuyla icra edildi. Programda İstiklal Marşı ve Kur’an-ı Kerim okunması ile başlayan programda İl Müftüsü Ahmet ERDEM, ‘’ Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı’’ konulu bir konuşma yaptı.

           Öğrencilerimizin okuduğu şiirler, kompozisyon  ve üç okul öğrencilerinden oluşan koronun konseri manevi müzik ziyafeti verdi. Sinevizyon gösterileri ile renklenen programda öğrencilerimizin performansı üst seviyedeydi. Halkımızın yoğun ilgisi ile salon tamamen doldu. İzleyenlerden tam not alan programda salon girişinde Belediye Başkanlığımız tarafından şerbet ikram edildi, İl Müftülüğümüzün desteği ile günün anısı olarak gül ve kartela dağıtıldı. Tüm ortaokul ve ilkokullara açık yapılan ‘’ÇAĞLAR ÖTESİNDEN SEVGİLİYE MEKTUP’’yarışmasında ve İmam Hatip Ortaokullarını kendi içlerinde yaptığı ‘’HABİBULLAHIN REHBER SÖZLERİ’’hadis ezberleme yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye  verildi.

 

Kutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu Doğum

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.